Biz Kimiz

Pazarlama, reklam, medya ve shopper marketing konularında üst düzey yöneticilik seviyesinde tecrübeleri olan profesyonellerden oluşan bir ekibiz. Uzman olduğumuz alanlarda uzun süre edindiğimiz global ve ulusal know-how ile tecrübemizi bir araya getirip iş ortaklarımız ile paylaşmak için M.I.C.A.yı kurduk.

Reklam, medya pazarlama, in-store media, in-store radio ve  shopper marketing konularında uluslar arası ve ulusal markalarla işbirliği yapmaktayız.

Markaların önlerindeki yeni fırsatları görmelerini sağlayıp, daha da büyümeleri için beraber çalışmak ve büyüyen Türkiye pazarında ve global pazarlarda önemli bir marka hale getirmek bizim için bir tutku.

Deneyimlerimizi, fikirlerimizi sizler ile paylaşmak için bu bloğu açtık. Neden yazdığımızı anlatmaya çalıştığımız yazımızı okumak bizi tanımanız için iyi bir başlangıç olabilir.

Atilla Sudi

ATİLLA AKALIN

1963 yılında İstanbul’da doğdu. Marmara Üniversitesi İşletme Bölümü, İstanbul Üniversitesi İşletme İktisadı Enstitüsü ve Marmara Üniversitesi İşletme Fakültesi Finansman Yüksek Lisans mezunudur.

1989-1992 yıllarında Manajans J. Thompson Medya Bölüm Başkanı, 1992-1993 yıllarında Interstar TV Pazarlama ve Satış Müdürü, 1993-1995 Hürriyet Gazetesi Reklam Koordinatörü, 1995-I996 lnterstar TV – Star Grubu Genel Müdür Yardımcısı, 1996-1998 Kanal 6 Genel Müdür, 1998-1999 Cine5 Genel Müdür Yardımcısı, 1999-2001 Star TV – Uzan TV ve Radyo Grubu Genel Müdürü olarak profesyonel yaşamını sürdürdü.

2001 yılında profesyonel yaşama son vererek girişimciliğe başladı ve FLOORgraphics Türkiye, CEO Prodüksiyon Tanıtım Araştırma Ltd. Şti. ve Spar Türkiye’nin Kurucu Ortağı oldu.

2001-2013 yılları arasında FLOORgraphics Türkiye, CEO Prodüksiyon ve Spar Türkiye ile In-store Media Pazarlama, Shopper Marketing, merchandising ve POP Reklamcılığı konularında Türkiye’de birçok ilke imza attı. 2010 yılında M.I.C.A.’yı kurdu.

SUDİ SARIKAYA

1975 tarihinde İstanbul’da doğdu. İstanbul Üniversitesi İşletme Bölümünde lisans eğitimini tamamladı ve California State University’de Uluslararası Pazarlama ve Yönetim üzerine MBA programını bitirdi.

A.B.D.’de internet sektöründe pazarlama danışmanı olarak çalıştı. Kariyerine 2004 yılından itibaren Türkiye’de FLOORgraphics Türkiye, CEO Ltd. ve Spar Türkiye’den oluşan şirketler grubunda Genel Müdür Yardımcısı olarak devam etti.

Bu gruptaki kariyeri boyunca P&G, Coca Cola, Colgate Palmolive, Kimberly Clark, Henkel, Kraft, Vodafone gibi uluslararası ve Turkcell, Ülker, Garanti Bankası, Koç Gıda, Mey İçki gibi ulusal firmalar ile birçok projeye imza attı. 2013 yılı başında Linova Dijital Görsel Medya Teknolojileri ekibine Pazarlama Direktörü olarak katıldı ve bu sektörde de satış noktasında tüketiciye yönelik mecraların ve projelerin geliştirilmesinde çalıştı.

2014 yılında M.I.C.A. ekibine katıldı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>