M.I.C.A.

OYUN ALANIMIZ SATIŞ NOKTASI

M.I.C.A. WEB SİTESİ

M.I.C.A. 2010 yılında kuruldu. Uzmanlığımız pazarlama ve iletişim. Konsantre olduğumuz alan satış noktası.

Pazarlamanın sadece reklam yapmaktan, iletişimin sadece tüketiciye mesaj iletmekten ibaret olmadığını düşünüyoruz.

Biz markanızın büyümesi için önünüzde ve hatta elinizde olan ama fark edemediğiniz fırsatları ortaya çıkartıp, bu fırsatları faydaya çevirebilmeniz için size yardım ederiz.

Doğru hedef kitleye, doğru yerde, doğru zamanda ve sizi hedefe ulaştıracak strateji ile erişmenizde size yol gösteririz.

Başarıya ulaşmak için yapılan basit uygulamaların arkasındaki karmaşık çalışmalarda sizinle birlikte, sizin için çalışırız.

Faaliyet alanlarımız:

SHOPPER MARKETING

Perakende sektörü ve tüketici ürünleri sektörü hızla değişiyor. Tüketiciler ve alışverişçiler bu değişimin baş aktörleri. En önemlisi, bugüne kadar kullanılan pazarlama yöntemleri değişmek zorunda. Dönem, “Shopper Marketing“ dönemi. Biz 13 yıllık Shopper Marketing deneyimimiz ile eğitim ve danışmanlık hizmetleri vererek markaların ve perakendecilerin değişen dünyaya ayak uydurmasını sağlıyoruz.

DANIŞMANLIK

Günümüzün inanılmaz derecede karmaşık dünyasında, her iş çok büyük değişim, belirsizlik ve fırsatlarla karşı karşıya. Şirketleri büyük kılacak olan fikirler, en iyi fikirler olmalı.

M.I.C.A, B2B ve B2C sektörlerinde pek çok alanda “Anlama ve Tüketici İçgörüsü Keşfetme” konusundaki uzmanlığıyla, önce sorunun kaynağını ve ihtiyacı keşfedip en iyi çözümü bulmayı kendisine misyon edinmiştir. Hem profesyonel olarak çalıştığımız dönemlerde hem de girişimci geçmişimizde hizmet alan ve hizmet veren rollerinin ikisinde de bulunduğumuzdan dolayı, tecrübemiz olan sektörlerde ve işlerde masanın etrafında oturan her tarafın ihtiyaçlarını, tercihlerini, limitlerini, alışkanlıklarını ve reflekslerini çok iyi biliyoruz.

Pazarlama, shopper marketing, in-store media, merchandising, mecra ve gelir yaratma konularında çözüm üretip, hizmet vermekteyiz.

KURUMSAL RADYO

Kurumsal radyo; işletmenizde, mağazalarınızda hedef kitleniz ile direkt iletişime geçmenizi sağlayan işitsel bir pazarlama mecrasıdır. Kurumsal radyo sadece ziyaretçilerinize veya çalışanlarınıza gün içinde güzel müzik dinlettirip, satış noktanıza hareket katmak için kullanılacak basit bir araç değildir.

Kurumsal radyo; marka imajınız, iletişim stratejiniz, pazarlama karmanız ve satış hedefleriniz ile direkt ilişkili olup, tüm bunlardan markanızın hedef kitleniz ile karşı karşıya geldiği noktalarda yüksek verim almanızı sağlayan fonksiyonel bir mecradır.

Bizler M.I.C.A. yöneticileri olarak 20 yılı aşkın süredir sektördeki tecrübemiz , özellikle Satış Noktasında Pazarlama konusundaki  bilgi birikimimiz, başarılarımız, ilklerimiz ve dalında uzmanlaşmış kadromuzla, iş ortaklarımıza ve müşterilerimize kurumsal radyo hizmeti vermekte ve radyo reklam pazarlamasını gerçekleştirmekteyiz.

Kurumsal radyo projelerini sadece radyonun kurulup, işletilmesi ve müziğin yayınlaması  olarak ele almıyoruz. Marka yönetimi, iletişim, reklam, medya pazarlama ve satış noktasında pazarlama tecrübemiz sayesinde kurumsal radyo hizmeti verdiğimiz müşterilerimize markalarının imajı, konumlandırması, satış hedefleri, dönemsel kampanya amaçları, hedef kitle segmentleri gibi konuları dikkate alarak önerilerde bulunup danışmanlık yapıyoruz.

MEDYA PAZARLAMA

Televizyon, radyo, indoor ve outdoor pazarlaması konularında  20 yılı aşkın süredir sektördeki tecrübemiz , bilgi birikimimiz, başarılarımız ve dalında uzmanlaşmış kadromuzla, iş ortaklarımıza ve müşterilerimize reklam mecraları oluşturup, pazarlamasını gerçekleştirmekteyiz.

M.I.C.A., shopper marketing, in-store radio, reklam ve danışmanlık hizmetleri yanı sıra, geliştirdiği reklam mecraları ve uygulamaları  ile reklam verenlere alışılmışın dışında çözümler sunuyor.

Amacımız; çözüm ortaklarımızın hedef kitleleriyle doğru yerde, doğru zamanda ve doğru mesajla buluşmalarını sağlayacak mecra yaratmak ve geliştirmek ve uygulamalarını sağlamaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>